Nowoczesnym dom seniora z rodzinną atmosferą!

Opieka dzienna

Rezydencja Milanówek – kompleksowa opieka dzienna dla seniora
Opieka dzienna stanowi ważną część usług sprawowanych przez nasz zespół – w końcu to, co dla osób w sile wieku jest zwykłą codziennością, dla osób starszych może stanowić niemałe wyzwanie. Z myślą o tym, staramy się tworzyć w naszej rezydencji jak najbardziej komfortowe i godne warunki, gdzie opieka jest prawidłowa i profesjonalna, a dopilnowanie potrzeb seniorów priorytetowe. To dlatego każda osoba w podeszłym wieku znajdzie w Rezydencji Milanówek oazę spokoju i pomocną dłoń.

Nasz Dom Opieki zasługuje na zaufanie z co najmniej kilku powodów:

  • Kompetentny i pełen empatii zespół – nasz personel jest nie tylko doświadczony i świetnie wykwalifikowany w zakresie troski o osoby starsze, ale też wyróżnia się pomocnym podejściem, szczerym wsparciem i dużą dawką przyjaznego nastawienia do podopiecznych oraz ich gości.
  • Przyjazny cennik – od początku dbamy o wysoką dostępność naszej oferty, bez uszczerbku na jej jakości. Dzięki temu pobyt w Rezydencji Milanówek nie jest szczególnym obciążeniem finansowym dla wszystkich rodzin, które tego potrzebują.
  • Miła atmosfera – zapewnienie każdemu seniorowi rodzinnego klimatu to nasz cel. Co za tym idzie, pensjonariusze przebywający w Rezydencji są otoczeni różnorodnymi wygodami, przyjaznymi ludźmi, a równocześnie pełną swobodą w zakresie spędzania wolnego czasu.
  • Nowoczesne zaplecze techniczno-logistyczne – personel jest sercem naszej Rezydencji, ale wszystkie niezbędne sprzęty pomagają mu urzeczywistniać założenia dotyczące kompleksowej opieki nad seniorem. Nie ma znaczenia, czy chodzi o aparaturę pomiarową, czy akcesoria medyczne – zadbaliśmy o wszystko.
  • Dogodna lokalizacja – pięknie, zielono, spokojnie. Rezydencja Milanówek jest spowita sielską atmosferą, sprzyjającą relaksowi i rozwijaniu swoich pasji. Z jednej strony z dala od zgiełku, ale z drugiej w optymalnej odległości do kluczowych dla seniorów obiektów, jak kościoły, szpital, czy sklepy.

Poznaj naszą misję!
Wysoki komfort i jakość życia – to jest to, co nieprzerwanie chcemy zapewnić naszym pensjonariuszom. Normalne funkcjonowanie i kompleksowa opieka – zarówno, jeśli chodzi o kwestie medyczne, jak i towarzyskie jest tym, o co dbamy i na co kładziemy nacisk. Na pierwszym miejscu jest zawsze dobro naszych podopiecznych i robimy wszystko, co w naszej mocy, by je zapewnić. Dzięki temu każda osoba starsza, również ta cierpiące na demencję, czy chorobę Alzheimera może prowadzić tutaj szczęśliwe życie. W naszej rezydencji odnajdując swój nowy dom.

Dlaczego Rezydencja Milanówek?
Świadomi, jak wielkim wyzwaniem może się okazać bezustanna opieka nad osobą starszą i schorowaną – oferujemy swoją pomoc. Każda osoba, która ma problem z pogodzeniem swojego życia z tym obowiązkiem tutaj znajdzie jego rozwiązanie. Gwarantujemy opiekę dzienną sprawowaną przez wykwalifikowanych terapeutów i opiekunów – z kompleksową rehabilitacją, dostępem do różnorodnych aktywności włącznie, a nade wszystko, zawsze w serdecznej, pełnej empatii atmosferze.

INFORMACJA COVID-19

Ośrodek przyjazny pacjentom
  • Wykonujemy w placówce testy na COVID-19
  • Nasi pracownicy mieszkają na terenie placówki
  • Nasi pracownicy nie pracują w innych ośrodkach
  • Posiadamy własne karetki do przewozu pacjentów

 
close-link