Nowoczesnym dom seniora z rodzinną atmosferą!

Opieka medyczna

Opieka medyczna w Rezydencji seniora Milanówek
Liczne choroby i dolegliwości to niestety często nieodłączny element codzienności osób starszych. Niekiedy bywają one tak uciążliwe, że przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu. Nasza Willa jest miejscem, które pomaga zminimalizować wpływ owych schorzeń – tworząc w swoich murach miejsce pełne komfortu i poczucia bezpieczeństwa. Milanówek jest zmodernizowanym i zaufanym domem seniora – odpowie na potrzeby nawet tych pensjonariuszy, którzy potrzebują nieprzerwanej opieki.

Nie ma lepszego wyboru niż Rezydencja Milanówek – skorzystaj z pomocy!
Szukając dla bliskiej osoby miejsca, któremu można zaufać, warto bliżej spojrzeć na to, co do zaoferowania ma nasza rezydencja: od doświadczonej kadry, po doskonałe zaplecze techniczne. Pielęgniarki, terapeuci, lekarze i wszyscy inni fachowcy są tutaj po to, by pomagać i służyć pensjonariuszom – dla ich jak najlepszego zdrowia i zachowania dobrej kondycji.

Całodobowa opieka medyczna w naszym Domu Seniora to:

  • Kadra lekarzy wyróżniająca się doświadczeniem i wielkim sercem.
    Indywidualne, pełne zaangażowania podejście do każdego pensjonariusza.
  • Nowoczesne i profesjonalne wyposażenie medyczne.
  • Wyspecjalizowana opieka kwalifikowana.

Kładziemy nacisk na to, by do każdego pacjenta podchodzić z taką samą troską i dopasowywać dietę, rehabilitację, czy proponowane aktywności zgodnie z jego preferencjami i potrzebami wynikającymi ze stanu zdrowia.

Wysokiej jakości opieka medyczna w Milanówku
Kompleksowe zaspokajanie potrzeb pensjonariuszy to nasz cel. Bez względu na to, z jak ciężką chorobą senior się zmaga – nasi lekarze i inni specjaliści zrobią wszystko, by ulżyć w cierpieniu. Przejawia się to w doborze odpowiedniej terapii, zmniejszaniu bólu i dyskomfortu – efektem jest zawsze stopniowo poprawiana sprawność seniora, co na bieżąco monitoruje nasza kadra. To wszystko przekłada się na profesjonalną jakość sprawowanej przez nas opieki – dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc osobom starszym zmagającym się nawet z naprawdę poważnymi schorzeniami.

Nasz personel ma na swoim koncie wieloletnie doświadczenie. Wie wszystko na temat pracy z seniorami, ale mimo tego. Rezydencja Milanówek w żadnym wypadku nie kojarzy się ze szpitalnym rygorem. Wręcz przeciwnie – jest tu ciepło, rodzinnie. Nie brakuje czasu na rozrywki, czy rozwijanie zainteresowań, co przecież jest ważnym elementem rehabilitacji. Takie podejście dopełnia własna kuchnia i dostęp do przekąsek – pensjonariusze mogą z nich korzystać, kiedy tylko mają na to ochotę.

Pełna atutów Rezydencja Milanówek – optymalizacja warunków leczenia
Kropką nad „i” naszych starań o jak najlepsze zdrowie i samopoczucie każdego seniora są przepiękne okoliczności przyrody, jakimi Dom opieki Rezydencja Milanówek jest otoczona. Wszechobecna natura zachęca do spacerów, sprzyja socjalizacji i wspiera terapię. Nie pozostaje nam nic innego, jak jeszcze raz zachęcić do kontaktu z nami, celem poznania naszej rezydencji jeszcze dokładniej, bądź nawet do odwiedzenia nas w Milanówku, aby przekonać się o wspomnianych atutach osobiście. To tylko 18 km od stolicy, zapraszamy!

INFORMACJA COVID-19

Ośrodek przyjazny pacjentom
  • Wykonujemy w placówce testy na COVID-19
  • Nasi pracownicy mieszkają na terenie placówki
  • Nasi pracownicy nie pracują w innych ośrodkach
  • Posiadamy własne karetki do przewozu pacjentów

 
close-link