Nowoczesnym dom seniora z rodzinną atmosferą!

Pobyty czasowe

Opieka krótkoterminowa nad seniorem – pobyty czasowe w Milanówku

Rezydencja Milanówek to miejsce otwarte dla każdego seniora – również osób zainteresowanych pobytem czasowym. Osoby starsze decydujące się na tego rodzaju krótkoterminowe wizyty w naszym ośrodku mają zapewniony dostęp do profesjonalnej opieki i wysokiej jakości usług.
Tego rodzaju profesjonalna opieka sprawowana w naszym wyspecjalizowanym ośrodku w szczególny sposób jest zalecana seniorom na czas chwilowej nieobecności ich opiekuna, osobom starszym wymagającym dodatkowej formy rekonwalescencji i innym zainteresowanym taką formą pobytu gościom.

Opieka nad seniorem – 24 godziny troski o podopiecznego
Wiele sytuacji życiowych może wpłynąć na decyzję o skorzystaniu z czasowej opieki nad osobą starszą. Może być to nagła konieczność wyjazdu, wyczekiwany urlop, czy konieczność rekonwalescencji – powód nie ma znaczenia. Rezydencja Milanówek spełni wysokie oczekiwania pensjonariuszy i ich rodzin w każdym przypadku, dbając o zapewnienie komfortu w czasie pobytu, jak również starając się poprawić jakość życia goszczącego tutaj seniora w najwyższym możliwym stopniu.
Taka jakość usług jest przede wszystkim efektem specjalistów, którzy tworzą w Milanówku zespół profesjonalistów dbających nieprzerwanie o zdrowie i dobre samopoczucie każdego z pensjonariuszy.

Pobyt czasowy w Rezydencji Milanówek to przede wszystkim:

  • dostęp do kompleksowej rehabilitacji,
  • smaczne posiłki koordynujące z dietą seniora,
  • całodobowa opieka nad seniorem,
  • wydarzenie artystyczne i kulturalne na terenie ośrodka,
  • zapewnienie jak najlepszych warunków w pokojach z łazienkami,
  • nadzór lekarza internisty.

Jednym z ważniejszych elementów, jakie Rezydencja Milanówek zapewnia w ramach pobytu czasowego, są różnego rodzaju terapie i ćwiczenia. Dzięki tym zajęciom ruchowym i usprawniającym każdy senior ma okazję do pogłębiania swoich zainteresowań i poprawienia kondycji oraz samopoczucia. Wśród szerokiej palety rozwiązań jest nie tylko profesjonalna rehabilitacja, ale też masaże, muzykoterapia, czy fizykoterapia. Warto wspomnieć również o możliwości transportu pacjenta oraz elastycznym systemie rozliczania.

INFORMACJA COVID-19

Ośrodek przyjazny pacjentom
  • Wykonujemy w placówce testy na COVID-19
  • Nasi pracownicy mieszkają na terenie placówki
  • Nasi pracownicy nie pracują w innych ośrodkach
  • Posiadamy własne karetki do przewozu pacjentów

 
close-link