Nowoczesnym dom seniora z rodzinną atmosferą!

Pobyty stałe

Ceny już od 2500 zł

To oczywiste, że zdrowie seniora nie jest już tak nieskazitelne, jak w młodości, a związane z jesienią życia choroby mogą mieć negatywny wpływ nawet na codzienne funkcjonowanie. Bez względu na to, czy chodzi o chorobę Alzheimera, demencję, czy inne dowolne schodzenie charakterystyczne dla tego wieku – często nieustanna opieka nad emerytem jest konieczna, choć nie zawsze możliwa. Rezydencja Milanówek to pomoc w tej trudnej sytuacji – pobyty stałe w naszej rezydencji pomogą nie tylko odciążyć rodzinę seniora, ale przede wszystkim zapewnią mu opiekę stałą i na profesjonalnym poziomie.

Interesująca oferta Rezydencji Milanówek

Rezydencja Seniora Milanówek jest doskonale przygotowana do opieki nad seniorami – również tymi cierpiącymi na poważne schorzenia. Jesteśmy w branży od lat i posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło nam wypracować świetne zaplecze techniczne, skompletować niezawodną kadrę profesjonalistów, jak również zorganizować program aktywności i zajęć dopasowanych do potrzeb seniora.

Nasz dom seniora to:

  • indywidualnie komponowane programy rehabilitacyjne,
  • duże możliwości socjalizacji i rozwijania zainteresowań przez pensjonariuszy,
  • lekarze i terapeuci zapewniający kompleksową opiekę medyczną,
  • 24-godzinna opieka i doskonałe warunki pobytu stałego,
  • pełna zieleni, spokoju i ciszy okolica, z dostępem do kościoła, sklepów i innych obiektów,
  • własna kuchnia zapewniająca dostęp do zawsze smacznych i pożywnych posiłków.

To wszystko stwarza idealne warunki do spędzenia emerytury w radości i przyjemnej atmosferze. Każdy senior przebywający w naszej rezydencji ma dostęp do szeregu wygód i pełną pomoc lekarską w razie potrzeby. Rezydencja Milanówek to oczywisty wybór, jeśli szuka się dla bliskiej osoby fachowej opieki, ale bez ingerencji w swobodę i wolność.

Rezydencja Milanówek – gościnnie i rodzinnie
Zbyt wiele osób kojarzy pobyt stały z nieprzyjemną, wręcz szpitalną atmosferą. Willa Milanówek pokazuje, że nie tylko nie musi tak być, ale może być tak miło, że chce się tam przebywać non stop! Począwszy od wnętrz pełnych przytulności i domowego ciepła, po ich schludność i nowoczesność. Wszystko to tworzy idealną całość – komfortową, gościnną i rodziną zarazem. Wszystko też jest w pełni funkcjonalne i przystosowane do szczególnych potrzeb rezydentów. Osoby starsze, również te z różnego rodzaju ograniczeniami fizycznymi, będą mieć w naszej rezydencji zapewnioną swobodę i łatwość poruszania się po stylowych, wygodnych i w pełni wyposażonych wnętrzach.

Dzień powszedni w Rezydencji Milanówek
Codzienność w naszym domu seniora to przyjemna rutyna przeplatana wspaniałymi zajęciami. To właśnie tutaj każdy senior ma w końcu czas na pełen rozwój swoich zainteresowań. Może też poznawać nowe aktywności i odkrywać dotąd nieznane pasje w doborowym towarzystwie innych pensjonariuszy. Zapewnienie dużej swobody dla rezydentów jest bardzo ważnym elementem pobytu w Milanówku. Każdy może robić to, na co ma ochotę. Cały zespół respektuje zainteresowania swoich podopiecznych, zachęcając do ich rozwoju – przy jednoczesnym zapewnieniu profesjonalnej rehabilitacji i fachowej opieki medycznej.

INFORMACJA COVID-19

Ośrodek przyjazny pacjentom
  • Wykonujemy w placówce testy na COVID-19
  • Nasi pracownicy mieszkają na terenie placówki
  • Nasi pracownicy nie pracują w innych ośrodkach
  • Posiadamy własne karetki do przewozu pacjentów

 
close-link