Nowoczesnym dom seniora z rodzinną atmosferą!

Rehabilitacja

Zapraszamy na rehabilitację
W naszej rezydencji mile witamy każdego seniora – również osoby schorowane, które nie są w stanie samodzielnie funkcjonować, ale chcą żyć bezpiecznie, spokojnie, szczęśliwie. Milanówek z całym swoim kompleksowym i nowoczesnym wyposażeniem jak najbardziej jest w stanie to zapewnić.

W ten sposób chcemy zapewnić wszystkim pensjonariuszom nie tylko rehabilitację na naprawdę wysokim poziomie, ale też zadbać o aspekty takie jak:

 • nieustanne wsparcie,
 • kompleksowa opieka,
 • empatia i zrozumienie.

Z takim podejściem łatwiej jest nam zadbać o pożądany poziom sprawności i kondycji fizycznej osób starszych przebywających w naszej rezydencji – pełna rehabilitacja jest niezbędnym elementem tych starań, dlatego jest jedną z głównych usług, jakie w Milanówku oferujemy.

Rehabilitacja i terapia – dla zdrowia i dobrego samopoczucia
Jesień życia rządzi się swoimi prawami, a konieczność zapewnienia osobom w tym wieku stałej opieki medycznej bardzo często jest nie do przeskoczenia. Pamiętając o tym, postaraliśmy się, aby w naszym Domu Seniora potrzeby również z tego zakresu usług zostały w pełni zapewnione. Udaje się nam uzyskać taką jakość usług przede wszystkim dzięki wyszkolonemu zespołowi profesjonalistów, którzy nie tylko zapewniają pensjonariuszom całodobowy nadzór, ale podchodzą do nich w życzliwy i indywidualny sposób.
Poza kadrą warto podkreślić rolę posiadanego przez nas oddziału rehabilitacji – to dedykowane dla naszych seniorów miejsce, w którym każdy z pensjonariuszy może zażywać aktywności, czy oddawać się rutynowym ćwiczeniom pod czujnym okiem specjalistów, terapeutów i lekarzy. Jesteśmy również chętni do organizacji terapii zajęciowej, czy fizykoterapii w zależności od specyficznych potrzeb każdego z naszych podopiecznych.
To wszystko tworzy miejsce przyjazne dla osób starszych. Rezydencja Milanówek to wykwalifikowany personel i nowoczesne zaplecze techniczne zarazem. Zaspakajamy na bieżąco potrzeby naszych pensjonariuszy, co jest możliwe dzięki akcesoriom i sprzętom rehabilitacyjnym, jakie posiadamy na terenie placówki. Ruch to zdrowie w każdym wieku i pamiętamy o tej zasadzie w rutynie dnia codziennego, miło upływającej pod dachem naszej Willi.

Rezydencja Milanówek – pełna aktywności dla seniora
Uzupełniając ofertę rehabilitacji w naszej willi, zadbaliśmy o szeroką paletę opcji aktywności fizycznej. To daje nam pewność, że każdy senior znajdzie tutaj inspirację do podejmowania ruchu i wspierania swojego zdrowia.

Każdy pensjonariusz Rezydencji Milanówek zyskuje dostęp do korzyści takich jak:

 • cisza, spokój i wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody,
 • kompleksowo wyposażone zaplecze techniczne,
 • opieka terapeutów, lekarzy i opiekunów,
 • zdrowe menu pełne smacznych i zbilansowanych posiłków,
 • zajęcia integrujące z innymi pensjonariuszami,
 • inspiracja i pomoc w rozwijaniu zainteresowań.

U nas żaden senior nie będzie się nudził, a jego potrzeby będą w pełni i z ochotą zaspokajane.

Rehabilitacja osób starszych – to ma znaczenie
W odróżnieniu od wielu innych domów seniora – w naszej Rezydencji pamiętamy o roli rehabilitacji, nie tylko względem spowolnienia rozwoju niektórych schorzeń, ale i pod kątem dobrego samopoczucia. Tym samym dbamy o to, by niepodważalne zalety codziennych ćwiczeń stały się integralną częścią życia naszych pensjonariuszy.

INFORMACJA COVID-19

Ośrodek przyjazny pacjentom
 • Wykonujemy w placówce testy na COVID-19
 • Nasi pracownicy mieszkają na terenie placówki
 • Nasi pracownicy nie pracują w innych ośrodkach
 • Posiadamy własne karetki do przewozu pacjentów

 
close-link