Nowoczesnym dom seniora z rodzinną atmosferą!

Turnusy rehabilitacyjne

Rezydencja seniora Milanówek zaprasza na turnusy rehabilitacyjne
Rezydencja Milanówek nie zapomniała o potrzebach osób niepełnosprawnych. Chcemy, aby pensjonariusze należący do tej grupy podczas pobytu w naszym ośrodku mieli szansę na możliwie jak najłatwiejszą socjalizację i normalność. Powyższe cele udaje się nam osiągnąć za pomocą turnusów rehabilitacyjnych, które stanowią znakomitą fuzję interesujących aktywności i terapii dedykowanych właśnie osobom niepełnosprawnym.

Warto tutaj podkreślić, iż Rezydencja Milanówek to miejsce przyjazne dla osób niepełnosprawnych pod każdym względem. Wyposażenie, lokalizacja, personel, architektura – wszystko tutaj wychodzi naprzeciw potrzebom osób starszych, schorowanych, jak i niepełnosprawnych właśnie.

Turnusy rehabilitacyjne w Milanówku: dlaczego warto?
Na naszą korzyść przemawiają przede wszystkim wiedza i doświadczenie w organizacji tego rodzaju pobytów, jakie nabyliśmy podczas wieloletniej pracy z osobami niepełnosprawnymi. Jednak celem pełnego przekonania Państwa o słuszności wyboru właśnie naszego ośrodka, jako miejsca pobytu dla bliskich osób o specjalnych potrzebach, pozwolimy sobie wyróżnić kilka cech, którymi Rezydencja Milanówek wyróżnia się w sposób szczególny.

Są to przede wszystkim:

  • Własna kuchnia – to nasz duży atut. Posiłki są przygotowywane przez wykwalifikowany zespół na miejscu, dzięki czemu zawsze są świeże, smaczne i zgodne z indywidualnymi dietami pensjonariuszy. Oprócz regularnego wyżywienia, goście Milanówka w każdej chwili mogą skorzystać z napojów i przekąsek.
  • Zaplecze techniczne – w tej kwestii nasza oferta jest wręcz doskonała: posiadamy nie tylko zaawansowany sprzętem do rehabilitacji, ale każdy element naszego budynku został pomyślany tak, by zapewniać wygodę i funkcjonalność seniorom na każdym kroku. Warto również wspomnieć o stałym dostępie do niezbędnego sprzętu medycznego.
  • Przystępność cenowo – od początku naszym założeniem było stworzyć miejsce łatwo dostępne, a więc atrakcyjne cenowo.
  • Znakomita lokalizacja – pobyt w naszej rezydencji to doskonała okazja na nadrobienie zaległości w poznawaniu przyrody. Czyste powietrze, cisza i spokój to domena tego miejsca. Równocześnie jednak w niedalekiej odległości mieszczą się ważne dla każdego seniora obiekty, jak kościół, szpital, czy sklep.
  • Personel godny zaufania – to absolutnie największa duma naszej oferty. Kompetentny, uprzejmy i zaufany zespół – od lekarzy, przez terapeutów, aż do pielęgniarek i opiekunów. Wszyscy mają niezbędne kwalifikacje oraz serca otwarte na potrzeby każdego z pensjonariuszy.

Nie ma dla nas nic ważniejszego od zdrowia i dobrego samopoczucia wszystkich seniorów przebywających w naszym ośrodku.

Turnus rehabilitacyjny – doskonała integracja, profesjonalna terapia
Podsumowując – turnusy rehabilitacyjne w Milanówku to dobry pomysł na połączenie terapii, rozrywki i relaksu dla osób o różnym stopniu niepełnosprawności. Stawiamy na tworzenie środowiska, dzięki któremu każdemu pensjonariuszowi będzie przyjemnie, a pozytywnym efekty pobytu w naszym ośrodku będą widoczne gołym okiem.

INFORMACJA COVID-19

Ośrodek przyjazny pacjentom
  • Wykonujemy w placówce testy na COVID-19
  • Nasi pracownicy mieszkają na terenie placówki
  • Nasi pracownicy nie pracują w innych ośrodkach
  • Posiadamy własne karetki do przewozu pacjentów

 
close-link