Nowoczesnym dom seniora z rodzinną atmosferą!

O nas

Dom opieki – rezydencja seniora dla wymagających

Dobro seniorów to wartość najwyższa dla całego społeczeństwa tworzącego wyjątkowe miejsce, jakim jest Rezydencja Milanówek. Nikt nie jest tutaj przypadkiem – naszemu zespołowi przyświeca jeden cel: pomagać osobom starszym i uczynić ich życie jak najbardziej komfortowym i przyjemnym. Idealnym dopełnieniem tej postawy jest sama rezydencja, w całości wykonana z myślą o seniorach, dla nich przygotowana, zapewniająca całodobową opiekę. Każdy pensjonariusz może liczyć na życzliwość ludzi – bez względu, czy chodzi o pielęgniarkę, animatora, czy kucharza. Wszyscy specjaliści skupiają się na tym, by robiąc to, co potrafią najlepiej równocześnie tworzyć w Milanówku atmosferę, w której każdy senior poczuje się ważny. Każdy rezydent willi odnajduje tutaj miejsce rodzinne, w którym po prostu nie tylko chce przebywać i przyjmować swoich gości, ale też rozwijać swoje zainteresowania.

Koniec z wizją domu starości, gdzie pensjonariuszy traktuje się przedmiotowo. U nas każdy senior poczuje się jak w prawdziwym domu. Rezydencja seniora Milanówek to wszystko, co najlepsze dla osób starszych, często niepełnosprawnych, bądź schorowanych – cenna rutyna dnia codziennego przeplatana jest atrakcjami i licznymi udogodnieniami, a każde spotkanie seniora z członkiem naszego zespołu pełne empatii i życzliwości. Dla dopełnienia komfortu pensjonariuszy zadbaliśmy również o dostęp do kompleksowo wyposażonego oddziału rehabilitacyjnego. To tam każdy senior będzie mógł pozostać aktywny fizycznie. Nie brakuje też koncertów i innych interesujących zajęć. Nie ma czasu na nudę, czy niepotrzebne troski – w Milanówku jesień życia jest pełna radości!

Rezydencja Milanówek to również obiekt bardzo nowoczesny – od dużej kuchni, w której przygotowywane są przepyszne posiłki, po liczne sale animacyjne, czy profesjonalny oddział rehabilitacyjny – wszystko zostało pomyślane tak, by każdy senior był w pełni zadowolony. Jednak największą radość naszym pensjonariuszom sprawiają same pokoje mieszkalne – kompleksowe, wygodne, idealne! Sama lokalizacja również sprzyja dobremu nastrojowi seniorów – zachęcając do spacerów, ciesząc zielenią, pozwalając na swobodne odwiedzanie kościoła, czy wyprawy do sklepów. Niedaleko znajduje się też szpital, a cały obiekt jest usytuowany nie dalej niż w odległości 18 km od Warszawy.

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Państwa do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty, a najlepiej do kontaktu. Willa Milanówek to miejsce, gdzie każdy senior czuje się jak w domu – zapraszamy.

INFORMACJA COVID-19

Ośrodek przyjazny pacjentom
  • Wykonujemy w placówce testy na COVID-19
  • Nasi pracownicy mieszkają na terenie placówki
  • Nasi pracownicy nie pracują w innych ośrodkach
  • Posiadamy własne karetki do przewozu pacjentów

 
close-link